JESENICKÁ 70 - 2018 : START LIST : přihlášení závodníci

— přihláška platná/registration OK, — startovné dosud neuhrazeno/Entry fee outstanding

Zpět na stránku J70/Back to homepage J70




Seznam pro trať/Start list for trac 70km:

kategorie/category |M40|M50|M60|M70|Z40|Z50|Z60|

Seznam pro trať/Start list for trac 40km:

kategorie/category |MK40|MK50|MK60|MK70|ZK40|ZK50|ZK60|


Trať/Trac 70km, kategorie/category |M40|M50|M60|M70|Z40|Z50|Z60|

Počet/Number Příjmení/Surname Jméno/Name Start. č./Start. nr. Klub/Club Město/Town Nár./Nat. Ročník/Year Kat./Cat. Platné/OK
1 Beran Jan 257 SKI Police nad Metují Police nad Metují CZE 83 M40
2 Brych Michal 76 TJ VYSOČINA - CZE 81 M40
3 Černohorský Václav 86 Negromont Olomouc CZE 88 M40
4 Ehl Jaroslav 238 SKI Skuhrov nad Bělou Skuhrov nad Bělou CZE 81 M40
5 Filgas Ondřej 63 HO Vítkovice Ostrava CZE 81 M40
6 Friedel Jan 210 Marathon team Klimkovice Klimkovice CZE 79 M40
7 Furch Josef 231 Čtyři Laufaři Zubří, Nové Město na Moravě CZE 86 M40
8 Gromus Daniel 69 Kolečkové lyže TOMSKI.cz Chrudim CZE 78 M40
9 Hajzler Jan 232 Vsetín Vsetín CZE 82 M40
10 Hejl Dušan 258 Ski police Police nad Metuji CZE 84 M40
11 Hohn Martin 90 Bike Sport Mohelnice Moravičany CZE 78 M40
12 Holub Karel 73 Čtyři Laufaři Nové Město na Moravě CZE 87 M40
13 Hornych Vena 259 Kupkolo Mtbtrilogy.cz Hronov CZE 78 M40
14 Hornych Miroslav 253 Ski Police Police nad Metují CZE 80 M40
15 Hošek Václav 98 Svaty Stepan Brumov-Bylnice CZE 84 M40
16 Jemelka Vojtěch 213 Hodolany Olomouc CZE 85 M40
17 Kincl Petr 227 HO Tesla Brno Brno CZE 83 M40
18 Kořínek Jan 203 behejsnami.cz Praha CZE 81 M40
19 Kouřil Lukáš 82 CRAFT - CZE 82 M40
20 Král Václav 254 SK Severka Šumperk Mährisch Altstadt CZE 82 M40
21 Krtička Jan 209 Waxmen Zittau CZE 79 M40
22 Kubeček Jan 217 DSJ Olomouc CZE 84 M40
23 Matura Petr 223 Vltava Fund Craft Team Náklo CZE 78 M40
24 Matyšek Radoslav 211 Waxmen Olomouc CZE 80 M40
25 Melcher Ota 70 Waxmen Paříž CZE 80 M40
26 Meloun Radek 68 Čebín Čebín CZE 83 M40
27 Musil Tomáš 215 Vltava Fund Craft Team Olomouc CZE 78 M40
28 Novák Marek 228 Čtyři Laufaři Brno CZE 86 M40
29 Novák Dominik 229 Čtyři Laufaři Nové Město na Moravě CZE 93 M40
30 Otruba Karel 65 Waxmen Prostějovičky CZE 79 M40
31 Pavlík Petr 212 SC Horní Jelení Horní Jelení CZE 80 M40
32 Petránek Radim 235 Ski Rotnek Letohrad-Červená CZE 83 M40
33 Plumley James 239 Indian Ocean Row 18 Guernsey, UK, GY8 0HQ GBR 89 M40
34 Říčan Daniel 67 TJ Sokol Sobíňov Sobíňov CZE 87 M40
35 Říčný Pavel 237 Opava Opava CZE 91 M40
36 Sedláček Václav 205 SILVINI MADSHUS TEAM Rýmařov CZE 86 M40
37 Sedláček Antonín 241 Banáni Jeseník Bělá pod Pradědem CZE 88 M40
38 Schmidt Jiří 220 Tefi-Tex Uničov CZE 93 M40
39 Schmidt Milan 219 TEFI-TEX UNIČOV CZE 85 M40
40 Sikora Lukáš 85 NEGROMONT Olomouc CZE 83 M40
41 Slováček Tomáš 84 Jiskra Otrokovice Zlín CZE 80 M40
42 Špičák František 207 Waxmen Brno CZE 80 M40
43 Tománek Petr 99 Sv. Štěpán Sv. Štěpán CZE 80 M40
44 Tomeček Karel 246 LKT 80 Šumperk Doloplazy CZE 83 M40
45 Začal Martin 204 Waxmen Lutín CZE 81 M40
46 Beran Jiří 256 SKI Police nad Metují Deštné v Orlických horách CZE 77 M50
47 Gajdošík Miroslav 72 MKL-Kremnica Žilina SVK 77 M50
48 Glonek Roman 221 Hup Hop Havířov Havířov CZE 69 M50
49 Gromus Tomáš 202 Kolečkové lyže TOMSKI.cz Rýmařov CZE 76 M50
50 Gross Petr 234 Borci zdar ! Brno CZE 76 M50
51 Hladný Marek 243 Brno Brno CZE 72 M50
52 Jakubec Vít 260 BB Cyklosport Blansko CZE 77 M50
53 Konečný Petr 240 Vltava Fund Craft Team Olomouc CZE 75 M50
54 Kovalčík Tomáš 218 Orientační Běh Opava Opava CZE 73 M50
55 Kraváček Ivo 222 Osten Blansko CZE 76 M50
56 Kučera František 242 Dolly Vyškov Brno CZE 71 M50
57 Lah Robert 224 Cycloracing Horka nad Moravou CZE 74 M50
58 Michalík Petr 64 Vltava Fund Craft Team Tovéř CZE 71 M50
59 Nikel Juraj 251 . Český Těšín SVK 74 M50
60 Ondráček Radim 245 Ekonom Praha Praha 4 CZE 74 M50
61 Podmolík Tomáš 61 TJ Jiskra Otrokovice Zlín CZE 69 M50
62 Pohl Jan 249 SKI Police nad Metují Police nad Metují CZE 76 M50
63 Polák Marek 208 HO Lemra Brno CZE 73 M50
64 Prokeš Tomáš 201 OK Slavia Hradec Králové Opava CZE 75 M50
65 Sikora René 78 TJ TŽ Třinec Nýdek CZE 72 M50
66 Slepica Pavel 236 jas-eurookna.com Bystrovany CZE 74 M50
67 Srovnal Otakar 244 Lokomotiva Zábřeh Zábřeh CZE 75 M50
68 Ščerba Marek 230 Duke Corporation Krnov CZE 69 M50
69 Šimek Pavel 252 Praha 3 Praha CZE 71 M50
70 Trejtnar Michal 87 Kokosy na sněhu Ivančice CZE 75 M50
71 Videman Tomáš 80 Kunštát Kunštát CZE 70 M50
72 Žemlík Dušan 226 VIVATSPORT Jablůnka CZE 68 M50
73 Binar Luboš 216 Hobuk Bukovice CZE 66 M60
74 Chamrád Richard 81 Vltava Fund Craft Team Kunice CZE 67 M60
75 Kubín Jiří 248 OSK Opava Opava CZE 65 M60
76 Roháček Michal 75 SILVINI MADSHUS TEAM Ústí nad Orlicí CZE 61 M60
77 Schuster Martin 255 Skiverein Gilschwitz Opava SLE 65 M60
78 Skřivánek Petr 206 LRS Vyškov Vyškov CZE 66 M60
79 Šmatera Petr 79 Kunštát Kunštát CZE 61 M60
80 Štěpánek Miloslav 77 TJ VYSOČINA - CZE 62 M60
81 Tomeček Václav 83 Doloplazy Doloplazy 336 CZE 62 M60
82 Ulma Tomáš 71 Praha Praha 9 CZE 64 M60
83 Václavek Tomáš 233 sokol nové sady Samotíšky CZE 58 M60
84 Vavrys Petr 250 CRAFT team Luhačovice CZE 64 M60
85 Budík Miloš 89 PBUMTBT Team Brno Brno CZE 55 M70
86 Heyer Jiří 74 SKI klub Polička Polička CZE 57 M70
87 Kubíček Václav 247 víno karabina vikýřovice CZE 47 M70
88 Srovnal Otakar 225 Lokomotiva Zábřeh Zábřeh CZE 42 M70
89 Šíma Josef 214 Bruntál Bruntál CZE 53 M70
90 Vejnar Josef 100 JOVE ROLSKI Vysoké n/J. Jilemnice CZE 57 M70
91 Melounová Křístková Anežka 66 Čebín Čebín CZE 85 Z40
92 Prochazková Sylva 88 SKI Jeseník Česká Ves CZE 69 Z50
93 Breburdová Hana 62 MK Kladno Praha 9 CZE 61 Z60

Trať/Trac 40km, kategorie/category |MK40|MK50|MK60|MK70|ZK40|ZK50|ZK60|

Počet/Number Příjmení/Surname Jméno/Name Start. č./Start. nr. Klub/Club Město/Town Nár./Nat. Ročník/Year Kat./Cat. Platné/OK
1 Axmann Karel 41 SKI-OB Šternberk Olomouc CZE 83 MK40
2 Daněk Jan 274 Repasport Olomouc CZE 83 MK40
3 Drábek Rostislav 4 Brničáci Uničov CZE 99 MK40
4 Hlubek Rudolf 53 mujortoped.cz Opava CZE 83 MK40
5 Kolínek Tomáš 284 Bruntál Bruntál CZE 78 MK40
6 Koubek Michal 60 Miničmen Olomouc Olomouc CZE 78 MK40
7 Kysilko Filip 12 Jeřáb 1003 Červená Voda CZE 85 MK40
8 Lahová Barbora 26 Škola Horka nad Moravou Horka nad Moravou CZE 95 MK40
9 Maňásek Josef 278 TJ Švýcarna Andělská Hora CZE 24 MK40
10 Moronge Dennis 23 Silvini Madshus Team Bruntal KEN 82 MK40
11 Otrusina Jiří 11 XCSPORT.cz Nordic Racing Team Alojzov CZE 82 MK40
12 Poklop Martin 57 Fortex Ski Moravský Beroun Hlubočky 3 CZE 88 MK40
13 Pokorný Martin 288 Běžky Myslechovice Litovel CZE 87 MK40
14 Potoček Tomáš 38 Praha Praha CZE 82 MK40
15 Pustina Pavel 47 Ladermon Team Šumperk CZE 85 MK40
16 Saňák Martin 289 RAPOTÍN Šumperk CZE 78 MK40
17 Smyčka Lukáš 269 Medlov CZE 82 MK40
18 Svoboda Jaroslav 283 Červenka Červenka CZE 80 MK40
19 Šíl Ladislav 42 NMNM Nové Město na Moravě CZE 86 MK40
20 Tokár Pavol 285 ŠUŠKY-HRUŠKY Šaľa SVK 81 MK40
21 Trlica Milan 48 TJ Tatran Janová Janová CZE 83 MK40
22 Urbášek Jan 54 Uničov Uničov CZE 94 MK40
23 Valigura Jiří 293 XC SPORT Uničov CZE 98 MK40
24 Vepřek Jiří 39 - Stonava CZE 79 MK40
25 Wagner Petr 32 Marathon Team Klimkovice Frýdek-Místek CZE 83 MK40
26 Winter Petr 49 --- Brno CZE 84 MK40
27 Bužek Rostislav 295 Sviadnov Sviadnov CZE 74 MK50
28 Diblík Milan 56 Sokol Líšnice Líšnice CZE 68 MK50
29 Drábek Ladislav 3 Brničáci Uničov CZE 77 MK50
30 Dvořák Zbyněk 14 SKI Klub Šumperk Vikýřovice CZE 69 MK50
31 Fišnar Jiří 264 Vltava fund craft team Loučná nad Desnou CZE 76 MK50
32 Haltmar Radek 7 Forehead team Šternberk CZE 69 MK50
33 Hopp Marek 286 TJ Kaluža Březová CZE 75 MK50
34 Kratochvíl Václav 29 TJ TATRAN LITOVEL Litovel CZE 77 MK50
35 Kubík Roman 59 Krnov Krnov CZE 77 MK50
36 Mrovec Dušan 52 Extreme sport club SELNIK Opava CZE 69 MK50
37 Mrvík Ivo 270 Svitavy Svitavy CZE 72 MK50
38 Najdek Robert 18 TJ DOLNÍ MORAVICE OSTRAVA 21 CZE 76 MK50
39 Nováček Roman 296 Hlučín Hlučín CZE 74 MK50
40 Novák Jiří 287 Fryšták Fryšták CZE 77 MK50
41 Opatrný Zdeněk 37 - Raškovice CZE 73 MK50
42 Procházka Pavel 102 SKI TEAM VYSOČINA Telč CZE 70 MK50
43 Sás Ladislav 273 Fortex Ski Moravský Beroun Šternberk CZE 72 MK50
44 Schmidt Luděk 36 Tefi-Tex Orlovice CZE 69 MK50
45 Slavík Tomáš 275 Vrbno Vrbno pod Pradědem CZE 68 MK50
46 Smejkal Stanislav 15 Fides Bruntál Bruntál CZE 68 MK50
47 Šelong David 22 hobík Bohumín CZE 74 MK50
48 Urban Rostislav 290 Ski klub Šumperk Vikýřovice CZE 73 MK50
49 Valigura Martin 292 XC.Sport Hradečná CZE 73 MK50
50 Vejrosta Jiří 27 Lipová Předklášteří CZE 71 MK50
51 Venhoda Milan 268 SKI team VYSOČINA Jihlava CZE 71 MK50
52 Vymazal Petr 33 Olomouc Olomouc CZE 75 MK50
53 Bílý Zdeněk 19 Maraton klub Pardubice Pardubice CZE 59 MK60
54 Buchta Pavel 21 Ski team Vysočina Nové Město na Moravě CZE 64 MK60
55 Fortelný Libor 265 Vltava fund craft team Humpolec CZE 64 MK60
56 Haltmar Pavel 8 Forehead team Olšany CZE 66 MK60
57 Kolařík Martin 30 EGT Express CZ olomouc CZE 66 MK60
58 Křenek Zbyněk 298 LBK Podolí Podolí CZE 67 MK60
59 Kulich Jaroslav 24 Vltava fund Craft Team - CZE 63 MK60
60 Kundera Petr 34 sk dolní újezd osík CZE 64 MK60
61 Lhoťan Rostislav 13 Čagi Krnov Krnov CZE 61 MK60
62 Maršálek Jiří 51 newline Brno CZE 58 MK60
63 Pospíšek Zbyněk 300 Craft team Brno CZE 60 MK60
64 Reitoral Michal 282 Brno Brno CZE 65 MK60
65 Tyl Hynek 261 SK Universe Ostrava CZE 65 MK60
66 Unčovský Libor 46 Ski Kostelec Krnov CZE 64 MK60
67 Urbášek Jiří 272 GOOFY Krnov CZE 60 MK60
68 Urbiš Vilém 277 AO Kobeřice Bruntál CZE 30 MK60
69 Vondrák Jan 281 SK MORAVANY Moravany CZE 58 MK60
70 Zítka Jiří 276 FORTEX MORAVSKÝ BEROUN Valšov CZE 62 MK60
71 Dubčák Zdeněk 31 DDT Sušice CZE 57 MK70
72 Heřman František 10 Úsov Úsov CZE 53 MK70
73 Jirásko Zdeněk 9 Go HBJME Mohelnice CZE 55 MK70
74 Kaláb Radoslav 40 TJ DOLNÍ MORAVICE PROSTĚJOV CZE 55 MK70
75 Komárek Bedřich 294 SKI+BIKE Nová Ves Nová Ves CZE 53 MK70
76 Najdek Jan 17 TJ DOLNÍ MORAVICE RÝMAŘOV CZE 47 MK70
77 Navrátil František 25 HORO klub Olomouc Olomouc CZE 42 MK70
78 Sporek Miroslav 297 LOUČNÁ Kociánov 34 CZE 54 MK70
79 Turček Miroslav 291 LAGUNA Nový Jičín CZE 54 MK70
80 Václavek Jiří 271 Craft Team Sternberk CZE 57 MK70
81 Velkoborský Miloš 55 Ostrava Ostrava CZE 54 MK70
82 Vlach Oldřich 266 Baník Ostrava OB Ostrava Poruba CZE 44 MK70
83 Vodička Vladimír 2 SDH Přáslavice Přáslavice CZE 45 MK70
84 Gromusová Barbora 1 Kolečkové lyže TOMSKI.cz Rýmařov CZE 79 ZK40
85 Kubínová Eliška 44 Opavský sportovní klub Opava CZE 97 ZK40
86 Kubínová Klára 45 Opava Opava CZE 97 ZK40
87 Sedláčková Kateřina 5 SILVINI MADSHUS TEAM Rýmařov CZE 84 ZK40
88 Tomečková Zuzana 43 LKT 80 Šumperk Doloplazy CZE 82 ZK40
89 Václavková Barbora 35 sokol nové sady Samotíšky CZE 91 ZK40
90 Cinková Jitka 20 AC Pardubice Pardubice CZE 68 ZK50
91 Podmolíková Dagmar 267 TJ Jiskra Otrokovice Zlín CZE 71 ZK50
92 Surovcová Lucie 280 SK Moravany Blučina CZE 75 ZK50
93 Tylová Petra 262 SK Universe Ostrava CZE 69 ZK50
94 Wawrzyczková Zuzana 16 Jeřáb 1003 Králíky CZE 74 ZK50
95 Králová Zdenka 58 SK Severka Šumperk Šumperk CZE 60 ZK60
96 Pospíšková Luisa 299 Craft team Brno CZE 59 ZK60
97 Skřivánková Dana 6 Orel Vyškov, LRS Vyškov CZE 67 ZK60
98 Srovnalová Libuše 28 Lokomotiva Zábřeh Zábřeh CZE 44 ZK60
99 Vavrysová Iva 50 CRAFT team Luhačovice CZE 63 ZK60
100 Vondráková Zdeňka 279 SK MORAVANY Moravany CZE 62 ZK60
101 Žalčíková Marion 263 Fenix Ski Team Jeseník Zlaté Hory CZE 66 ZK60